Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente 3 titluri de LAUREAT la Concursul National de Reviste Școlare, 2017

3 titluri de LAUREAT la Concursul National de Reviste Școlare, 2017

Revistele Colegiului Național laureate la faza națională

 

Și anul acesta, trei dintre revistele Colegiului Național au obținut Titlul de Laureat la faza națională a Concursului de Reviste școlare: „Alecart” (cu cel mai mare punctaj din țară), „Spre lumină” (cu al doilea punctaj) și „Highlights”.

Redactorii Alecart și Spre lumină au participat în perioada 24-29 iunie la activitățile derulate în cadrul Taberei de Jurnalism de la Muncel (județul Iași).

 

 

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: colegiulnationaliasi@yahoo.com
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner