Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Olimpiada de limba si literatura română - Etapa locală 2020

Olimpiada de limba si literatura română - Etapa locală 2020

Olimpiada de limba și literatura română- Etapa locală

 

Vineri, 21 februarie 2020, se desfăşoară etapa locală a Olimpiadei de Limba și literatura română şi a Olimpiadei  Lectura ca abilitate de viață.

Repartiţia pe săli se găseşte aici.

Elevii trebuie sa ajunga in salile de examen inainte de ora 12.30.

Elevii care nu se regăsesc pe listele afișate se vor prezenta la Sala I.8 și vor fi distribuiți la sala de rezervă

Toţi participanţii vor avea asupra lor carnetul de elev sau un act de identitate. Vă rugăm ca, atunci când vă ocupaţi locul în sală, să respectaţi poziţia de pe lista afişată pe uşă. Telefoanele, închise, vor fi lăsate la catedră pe durata concursului.

Mult succes!

 

 


Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner