Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Anunt activitati de comunicare Colegiul National Iasi

Anunt activitati de comunicare Colegiul National Iasi

-         Programul de audiențe al directorului se suspendă până la data de 22 martie 2020, cu posibilitatea de prelungire, dacă situația o va impune;

-         Activitățile de comunicare cu instituția noastră se vor desfășura on-line, prin intermediul adresei de email ( Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza ) sau telefonic, la numărul – 0232214036;

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner