Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Concursul NASA - Scientist for a Day!

Concursul NASA - Scientist for a Day!

Felicitări elevilor care au participat la concursul NASA - Scientist for a Day!

Acestora li s-au acordat următoarele premii:

premiul I (national winner) Amira Livia Sauciuc, Radu Lucian Farcaș, Iustin Gheorghiță și Andrei Mircea Lupuleasa din clasa a XII-a.

premiul II (finalist): Andrei Bulgariu, Alexandru Climov, Vlad Nicolai Căilean, Andrei Robert PopaTeodora Borș, Tudor Bârliga și Eduard Bușmachiu din clasa a VIII-a.

Cristina Elena Azoiței, Smaranda Cozmâncă, Elena Cezara Cozaru, Diana Ilie, Oana Anastasia Cărăușu, Diana Farca, Cristina Stoleriu, Ioana Ruxandra Popa, Ștefan Tudor, Claudiu Stan, Daria Grigoraș, Alexandru Chiorescu, Alex Ștefan Balint (national winner în 2019) și Bogdan Pușcașu din clasa a XII-a.

Premiul III (semifinalist): Maria Cazacu, Ștefan Cotuțiu, Marta Rotariu, Rareș Tropan, Matei Galeș, Anca Damian, Timotei Gruia Olaru, Edithn Bliorț, Codrin Sava, Alexia Serghiuță, Alesia Dâscă, Ștefan Șoldan, Ana Manea, Andreea Cozma, Ilinca Georgiana Bordea, Sebastian Andrei Pânzaru și Robert Trandafirescu din clasa a VIII-a,

Celia Sâmpetru, Alexandru Gabriel Hriscu, Elisabeta Dima și Roxana Băcălie din clasa a XII-a.


Toți elevii premiați se află acum în pragul examenelor. Mult succes tuturor!


Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner