Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Concursul international de matematica IMAS

Concursul international de matematica IMAS

Prezentare

Foaie de raspuns

Pagina de garda, 5-6

Pagina de garda, 7-8

Pagina de garda, 9-10


1) IMAS prezentare generala

2) Declaratie

3) Runda I

4) Foaie de raspuns

5) Subiecte: IMAS_5-6 IMAS_Upper_7-8 IMAS_Junior_9-10

6) Raspunsuri

Aceasta este baza de date in care au fost operate corecturile semnalate. Rugam TOTI PARTICIPANTII sa verifice, din nou, corespendenta dinte raspunsurile de aici si cele de pe foaia lor de concurs. Este posibil sa se fi strecurat erori care, ieri, nu existau. In cazul in care sesizati nereguli, anuntati profesorul de la clasa.
Baremele, punctajele si premiile se vor afisa dupa 1 ianuarie.

Răspunsuri subiecte

7) Punctaje Runda I

8) Punctaje Runda II

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner