Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Lansarea revistei Spre lumină,format online

Lansarea revistei Spre lumină,format online

În context aniversar, la împlinirea celor 193 de ani de existență a Colegiului Național  Iași în spațiul educațional românesc, vineri 29 ianuarie 2021, are loc lansarea revistei Spre lumină, într-un nou format. Site-ul revistei poate fi accesat începând de astăzi și vă invită să explorați diverse domenii de interes și dezvoltare ale elevilor: perspective de orientare profesională și implicare socială, întâlniri cu absolvenți, personalități culturale, proiecte și competiții, interviuri cu specialiști, inovații în tehnologie, creații, recenzii. Vă așteptăm pe https://sprelumina.wixsite.com/spreluminacni pentru a face următorul pas Spre lumină.

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner