Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Lansarea site-ului revistei Ut pictura poesis

Lansarea site-ului revistei Ut pictura poesis

Va anunțam cu plăcere lansarea site-ului revistei Ut pictura poesis, in Sala de Festivități a Colegiului National, marti, 15.06.2021, la ora 10,15 și va invitam sa luați parte la sărbătorirea prezentării revistei online, care reunește creațiile elevilor de la clasa a VII-a B odata cu activitatea desfășurată sub genericul Prima carte și care a reprezentat rodul ingeniozități, creativității și rezultatul proiectelor realizate in ultimii trei ani de gimnaziu. Sărbătorim lansarea primelor cărți ale micilor autori care deschid o poarta spre gând și suflet!

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner