Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Alegerea reprezentantului elevilor pentru Consiliul de Administrație

Alegerea reprezentantului elevilor pentru Consiliul de Administrație

Calendar

Comisie

Componența dosarului

 

Acestea sunt documentele necesare pentru demararea procesului de alegere al elevului reprezentant în Consiliul de administrație al Colegiului Național Iași. Recomandarea biroului executiv al Consiliului Școlar al Elevilor din Colegiul Național Iași este ca fiecare candidat să pregătească un discurs pentru o posibilă dezbatere ce va avea loc în săptămâna 20-26 septembrie 2021 cu scopul de a clarifica elevilor calitățile respectivilor candidați.
Pentru orice întrebare nu ezitați să apelați la Ioan Cruț, președintele Consiliului Școlar al Elevilor:
Date de contact:
Număr de telefon: 0758640630

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner