Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente FILIT Scriitori printre liceeni

FILIT Scriitori printre liceeni

 

Vineri, 22 octombrie 2021, între orele 12.15-14.15, în Sala de Festivități a Colegiului Național, în cadrul FILIT, va avea loc activitatea „Scriitori printre liceeni”, eveniment organizat în parteneriat cu Inspectoratul Școlar Iași.

Elevii noștri vor intra în dialog cu noua generație de poeți, reprezentată anul acesta, la FILIT, de Olga Ștefan și Elena Vlădăreanu.

Moderatori: prof. dr. Gabriela Petrache

prof. dr. Lavinia Ungureanu

Invitat: Ioana Tătărușanu

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner