Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente ANUNȚ privind organizarea și desfășurarea inspecțiilor speciale 2022

ANUNȚ privind organizarea și desfășurarea inspecțiilor speciale 2022

Precizări privind susținerea probelor practice/orale și a inspecțiilor speciale la clasă, în cadrul etapei de mobilitate a personalului didactic de predare din învățământul preuniversitar pentru anul școlar 2022 –2023

Candidații repartizați pentru susținerea inspecțiilor speciale la clasă, vor fi prezenți azi, luni, 23 mai 2022, ora 1800, în sala de festivități a Colegiului Național Iași în vederea participării la instruire și extragerea lecției.

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner