Anunț posturi vacante

Anunț posturi vacante

 

Colegiul Național, organizează concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată pentru un post de PAZNIC, detalii


  • ocuparea unui post de PAZNIC, detalii se găsesc aici
Colegiul Național, organizează concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată pentru un post de MUNCITOR, detalii

  • pentru ocuparea unui post de MUNCITOR, detalii se găsesc aici


Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner