Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Lansare revista ALECART - SPRE LUMINA

Lansare revista ALECART - SPRE LUMINA

În cadrul cel mai potrivit pentru a aduce un elogiu cărţii şi spiritului, în bibliotecă, s-a lansat ultimul număr al revistei Colegiului Naţional, SPRE LUMINĂ. Întâlnirea a reprezentat un prilej de promovare a activităţilor şi a talentului elevilor Colegiului Naţional, un exerciţiu de sinceritate şi de stil, o provocare la a consemna şi a filtra prin propria subiectivitate existenţa de adolescent. Următorul număr al revistei va apărea în luna aprilie şi sperăm să se bucure de acelaşi interes din partea elevilor şi profesorilor.

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: colegiulnationaliasi@yahoo.com
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner