Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Spectacolul de teatru-dans "Roadworks"

Spectacolul de teatru-dans "Roadworks"

 

Marți, 9 octombrie 2018, în curtea corpului B al Colegiului Național Iași, se va desfășura spectacolul de teatru-dans "Roadworks", susținut de trupa "Etta Ermini Dance Theatre", din Londra, Marea Britanie, în regia actriței Etta Ermini.

Trupa britanică este invitată la Iași în cadrul Festivalului Internațional de Teatru pentru Publicul Tânăr, ediția a XI-a "Altfel", 4-11 octombrie 2018, desfășurat la Teatrul Luceafărul.

Sunt invitați să asiste la spectacol profesorii și elevii pasionați de teatru.

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner