Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Olimpiada de Matematică - Etapa locală 2019

Olimpiada de Matematică - Etapa locală 2019

Olimpiada de Matematică - Etapa locală


Elevii calificaţi pentru Etapa judeţeană a Olimpiadei de Matematică aici,

Elevii calificaţi pentru Etapa judeţeană a Concursului Adolf Haimovici aici.


Arhivă subiecte  OLM2019, Haimovici.

Arhivă soluții și bareme OLM2019, Haimovici.


Vineri, 15 februarie 2019, se desfăşoară etapa locală a Olimpiadei de Matematică.

Repartiţia pe săli se găseşte aici.

Elevii claselor a V-a vor rămâne în Corpul C, iar cei ai claselor a VI-a se vor deplasa către Corpul C la 12:15, astfel încât să ajungă în sălile în care sunt repartizaţi înainte de ora 12:30.

Toţi participanţii vor avea asupra lor carnetul de elev sau un act de identitate. Vă rugăm ca, atunci când vă ocupaţi locul în sală, să respectaţi poziţia de pe lista afişată pe uşă. Telefoanele, închise, vor fi lăsate la catedră pe durata concursului. Nu este permisă folosirea calculatoarelor.

Mult succes!


Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner