Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Olimpiada de Matematică - Etapa locală 2020

Olimpiada de Matematică - Etapa locală 2020

Olimpiada de Matematică - Etapa locală


Lista elevilor calificati la etapa județeană aici

Arhivă subiecte  aici.

Arhivă soluții și bareme aici.


Vineri, 17 ianuarie 2020, se desfăşoară etapa locală a Olimpiadei de Matematică şi a Concursului Adolf Haimovici.

Repartiţia pe săli se găseşte Clasele 5-6 Clasele 7-12.

Elevii claselor a V-a vor rămâne în Corpul C, iar cei ai claselor a VI-a se vor deplasa însoțiți către Corpul C la 12:15 (punctul de întâlnire: poartă Corp A, lângă Hotel Traian), astfel încât să ajungă în sălile în care sunt repartizaţi înainte de ora 12:30.

Toţi participanţii vor avea asupra lor carnetul de elev sau un act de identitate. Vă rugăm ca, atunci când vă ocupaţi locul în sală, să respectaţi poziţia de pe lista afişată pe uşă. Telefoanele, închise, vor fi lăsate la catedră pe durata concursului. Nu este permisă folosirea calculatoarelor.

Mult succes!

 

 


Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner